تجربه جدیدی با Control4 در سیستم عامل 2.6

تجربه جدیدی با Control4 در سیستم عامل ۲.۶

c3a2246305c00adcadb785eae5d6a57f

سیستم عامل که به عنوان پایه و اساس به کار می رود، اتوماسیون Control4 را برای زندگی شما به ارمغان آورده است. Control4 با آخرین نسخه سیستم عامل خود در حال ارتقاء فناوری خانه هوشمند است. سیستم عامل ۲.۶ در سطح جدیدی باعث افزایش عملکرد و ظرافت سیستم هوشمند خواهد شد. راهی برای گوش دادن به موسیقی، کنترل استخر و دمای آبگرم و ویژگی های جدیدی برای راحتی و آرامش ذهن شما در خانه اضافه شده است.

یافتن هرچه سریع تر موسیقی مورد علاقه تان

 

یافتن موسیقی مورد علاقه تان

یافتن موسیقی مورد علاقه تان

 

می خواهید موسیقی تنها در یک اتاق یا در سراسر خانه پخش شود؟ لذت بردن از موسیقی با روشی کاملاً جدید، یافتن موسیقی موردعلاقه تان و هنرمندان جدیدی که دوست دارید با دسترسی به بیش از ۴۰ سرویس موسیقی آنلاین، تنها با یک لمس دسترسی به سرویس مورد علاقه تان – از Pandora گرفته تا Spotify یا Soundcloud و سایر سرویس ها – با بالاترین کیفیت صوتی برایتان فراهم می شود. رابط کاربری ای همه جانبه و قدرتمند با امکان نمایش تصویر (جلد) آلبوم، نام هنرمند، نام آهنگ و اطلاعات آهنگ.

 

سطح جدیدی از آسایش و آرامش

 

سطح جدیدی از آسایش و آرامش

سطح جدیدی از آسایش و آرامش

 

سیستم جدید کنترل استخر و آبگرم، روشن و خاموش کردن آنرا ساده و آسان ساخته است. تنظیم درجه حرارت از طریق بازخورد بصری فوری. حتی می توان به راحتی سایه بان پنجره ها و یا سنسورهای شومینه را از طریق دستگاه های داخل خانه یا در فاصله دورتر از خانه کنترل کرد. به دست آوردن این امکانات در خانه های هوشمند Control4 به راحتی در دسترس است.

 

لذت بردن از آسودگی خاطر در خانه یا دور از خانه

 

سطح جدیدی از آسایش و آرامش

سطح جدیدی از آسایش و آرامش

 

با ارائه راهکارهای جدید ایمنی و امنیتی شما هیچ نگرانی ای در مورد نشت آب، باز بودن پنچره ها، نیمه بسته بودن درب گاراژ و یا چیزهای دیگر نخواهید داشت. اگر مشکلی وجود داشته باشد سیستم Control4 به شما اطلاع خواهد داد. با آیکن های وضعیت بصری در یک نگاه، بازخوردی از وضعیت سنسورها از سراسر خانه دریافت کنید، دیدن آنچه که اتفاق می افتد یا چه اتفاقی افتاده است از طریق ردیابی فعالیت نشانگرهای زمان آسان است. سیستم Control4 به صورت خودکار به راحتی با شبکه ضبط ویدئویی، دوربین های امنیتی و پانل های امنیتی ارتباط برقرار می کند.

 

طراحی زیبا و قابل استفاده در هر دستگاهی

 

طراحی زیبا و قابل استفاده در هر دستگاهی

طراحی زیبا و قابل استفاده در هر دستگاهی

 

طراحی نسخه تعاملی و جدید سیستم عامل Control4 برای استفاده هر روز شما ارائه می گردد. از سازگاری موثر برروی تمام وسایل لمسی (صفحه نمایش های لمسی، گوشی های هوشمند و تبلت ها) لذت ببرید. با این سیستم عامل، ثبات بسیار خیره کننده و افزایش راندمان را در هر اتاق و سراسر ساختمان هوشمند Control4 شاهد خواهید بود.

 

در ویدئو زیر شما به صورت تصویری با ویژگی های جدید سیستم عامل ۲.۶، Control4 آشنا خواهید شد.

 

 

یا از این لینک آنرا دانلود کنید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *