به تعطیلات نوروز بروید با control4

با سیستم های هوشمند خانه خود را امن نگه دارید و به تعطیلات نوروز بروید

به تعطیلات نوروز بروید با control4

به تعطیلات نوروز بروید با control4

اگر برای تعطیلات نوروز امسال و دیدن بستگانتان قصد سفر به شهر یا کشورهای دیگر را دارید، سفر خوبی را برایتان آرزو میکنیم. یکی از بهترین فرصت ها در نوروز دیدن خانواده و عزیزان است، اما چیزی که همیشه استرس زاست امنیت خانه تان و وجود سارقان در این ایام است.

تصور کنید در فرودگاه به دلایل مختلف گیر کرده اید و افکار مختلفی به سراغتان می آید و نگران می شوید که آیا درب گاراژ را بسته اید؟ آیا پنجره ها را بسته اید؟ آیا شیر آب را بسته اید؟ اگر هفته دیگر به خانه باز گردم و سیستم گرمایشی در طول این مدت روشن مانده باشد چه؟

با Control4 این نگرانی ها به آرامش فکری تبدیل می شوند، دلیلش این است که این کارها با نرم افزار Control4 به آسانی قابل انجام شدن است:

  • بررسی کنید که در خانه کدام لامپ روشن است
  • بررسی وضعیت سیستم امنیتی منزل تان ( و یا دیدن ویدئو های زنده از منزلتان)
  • ایجاد تنظیمات برای ترموستات هوشمندتان
  • تنظیم کدهای امنیتی برای ورود موقت کسی به خانه
  • و تنظیمات بیشتر دیگر

همه ی این ها از طریق گوشی هوشمندتان از هرکجای دنیا از طریق اتصال به اینترنت قابل انجام شدن است. بنابراین هیچگونه استرسی در طول سفر خود نخواهید داشت، یا حداقل در حالی که دور از خانه تان و در مسافرت نوروزی هستید می توانید مطمئن شوید که خانه تان امن است.

تنها با یک لمس در حالی که خارج از خانه هستید سیستم امنیتی را فعال کنید

کنترل خانه از راه دور

کنترل خانه از راه دور

حتی وقتی که برای پیاده روی از خانه خارج می شوید، سیستم امنیتی Control4 محافظ خانه شماست. در حقیقت با لمس یک دکمه سناریو “خروج از منزل” را فعال کنید: در این سناریو به طور همزمان تمام چراغ های خانه خاموش شده، درها قفل شده و سیستم امنیتی به صورت خودکار فعال می شود. از خانه خداحافظی کنید و به آرامش ذهنی سلام کنید.

چشمانتان را در خانه نگه دارید در حالی که از خانه دور هستید

در حالی که شما برای گذراندن تعطیلات نوروز در شهر، استان و یا کشور دیگری هستید. با خانه هوشمند Control4 هنوز می توانید در خانه باشید، دلیلش این است که نرم افزار “۴Sight” با دسترسی از راه دور به شما این امکان را می دهد که ویدئوهای امنیتی خانه تان را ببینید و یا دما را تنظیم کنید و تنظیمات دیگر تنها با استفاده از تلفن هوشمندتان. در واقع به کل سیستم هوشمند خانه تان از راه دور می توانید دسترسی داشته باشید. اساساً با Control4 یک تکه بزرگ از خانه تان همیشه در جیب شما همراهتان است.

سناریو شبیه سازی حضور در منزل

شاید ایجاد یک رفتار واقعی برای وسایل منزل مانند زمانی که در خانه هستید غیرممکن بیاید . اما با استفاده از سناریو شبه سازی حضور در منزل (Muckupancy) می توانید چراغ ها را به صورت تصادفی خاموش و یا روشن کنید. به این ترتیب می توانید خانه را شبیه زمانی که کسی در خانه است (حتی در زمانی که شما در منطقه زمانی متفاوتی هستید) تنظیم کنید.

هشدارهای امنیتی

احتمالاً می خواهید در زمانی که دور از خانه یا در تعطیلات نوروزی هستید، اتفاقاتی که در خانه تان رخ می دهد به شما اطلاع رسانی شود. با control4 می توانید یک پیام متنی تعیین کنید که اگر چیز غیر عادی ای وجود داشت برای شما ارسال شود.

هشدار خودکار برایتان ارسال می شود و شما می توانید برای رفع آن عیب اقدام کنید. مثلا وقتی که یکی از دوستانتان جلوی درب منزلتان است (بهترین حالت)؛ سپس شما می توانید با استفاده از تلفن هوشمندتان درب را باز کنید و یا یک کد امنیتی موقت به او بدهید. یا مثلا برای نشتی آب در زیرزمین می توانید آب را قطع کنید به تعمیرکار اطلاع دهید و برای ورود او درب را باز کنید و نشتی را تعمیر کنید قبل از این که به خانه برگردید. یا اگر فرد مشکوک یا مزاحمی در اطراف خانه تان دیدید آنرا سریعاً به پلیس محلی اطلاع دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با دپارتمان هوشمندسازی ما تماس بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *