معرفی عینک هوشمند JINS در نمایشگاه CES 2015

شرکت JINS که یکی از تولید کنندگان عینک در ژاپن است، در نمایشگاه CES امسال عینک هوشمندی با ظاهری شبیه به یک عینک معمولی معرفی کرده است. در این عینک در واقع هیچ سنسور مادون قرمز، دوربین و میکروفونی وجود ندارد. با به چشم زدن آن حس به چشم زدن یک عینک معمولی را خواهید داشت.

برای آشنایی با عینک هوشمند JINS در نمایشگاه CES 2015 با فرزانگان کاسپین همراه باشید.

meme

 

در این عینک برخلاف گوگل گلس که از دوربین، میکروفون و سنسورهای مادون قرمز استفاده می کند و با فرمان های صوتی شما اعمالی را انجام می دهد؛ هیچ دوربین یا میکروفونی وجود ندارد.

 

dsc09935-1

 

این عینک توانایی تشخیص الگوهای رفتاری شما را دارد. در این عینک با استفاده از ۳ سنسور EGO که روی دسته ها و پایه های بینی عینک وجود دارند و به هنگام پلک زدن سیگنال های الکترومغناطیسی سیستم عصبی را دریافت میکنند. بسیار جالب خواهد بود که بدون وجود هیچ لنز دوربینی که به چشم های شما خیره شده حرکات چشم شما شناسایی می شوند.

 

jinsmeme (1)

 

همچنین یک ژیروسکوپ و یک شتاب سنج سه جهته بر روی این عینک وجود دارد که علاوه بر شناسایی حالت نشسته، خوابیده و ایستاده شما، جهت حرکات سر به اطراف را نیز شناسایی می کند. این تشخیص حرکات سر و بررسی وضعیت پلک ها قدرت تخمین خستگی شما را به عینک میدهد.

با کمک اپلیکیشن همراه این عینک از سطح انرژی خودتان، میزان کالری ای که سوزانده اید، دریافت خدمات اورژانسی و غیره اطلاع یابید. در حال حاضر شرکت JINS در حال همکاری با شرکت های فعال در زمینه های تکنولوژی و سلامتی است تا اپلیکیشن های کاربردی ای با استفاده از این عینک تولید کند. شرکت JINS اعلام کرده است که با هربار شارژ کردن باتری این عینک تا ۱۶ ساعت قابل استفاده خواهد بود که برای استفاده در یک روز کاملا مناسب است.

 

B6yNkcYCMAA8zvK

jins-meme-glasses-tiredness-sleepy-measure-4

 

منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *