ماشین لباس شویی هوشمند LG در نمایشگاه CES 2015

LG یکی از شرکای تجاری  Control4، در نمایشگاه CES امسال ماشین لباس شویی دو قلو ایی را معرفی کرده است که در ادامه به معرفی آن می پردازیم :

ماشین لباس شویی دوقلوی جدید LG به شما این امکان را می دهند که همزمان دو فرآیند شستشو جداگانه را انجام دهید. علاوه بر شستشوی لباس در بخش اصلی دستگاه، از قسمت کشویی جداگانه که در زیر این ماشین لباس شویی وجود دارد می توانید برای شستشوی لباس های حساس تر و ظریف تر استفاده کنید.

این دو قسمت با سیستمی کاملا جداگانه عمل میکنند. در زمانی که از سیستم ماشین لباس شویی کوچک تر استفاده نمی کنید به عنوان پایه برای ماشین اصلی عمل می کند.

lg-twin-washing-machine-product-photos-1

با استفاده از تنظیمات شستشوی خاص این ماشین لباس شویی قسمت کشویی برای البسه ظریف بسیار مناسب خواهد بود.

lg-twin-washing-machine-product-photos-2

همچنین LG بیان کرده است که این ماشین لباس شویی با استفاده از سیستم هوشمند خود می تواند در مورد خرابی های سیستم اطلاع رسانی کند. این ماشین لباس شویی دوقلوی هوشمند برای خشک شویی از سیستم EcoHybrid استفاده می کند که موجب شستشوی بهتر لباس ها با استفاده از بخار می شود.

با استفاده از تکنولوژی Wi-Fi از راه دور می توانید این ماشین لباس شویی هوشمند را کنترل کنید و با استفاده از تکنولوژی NFC به راحتی می توانید به این ماشین لباس شویی برنامه شستشو بدهید.

LG این سیستم را با عنوان ” Twin Wash System” معرفی کرده است.

lg-twin-washing-machine-product-photos-11

منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *